%s »

Senior Web Developer (PHP, MySQL)

design.bg търси да назначи старши уеб програмист, който има значителен опит с програмиране PHP и MySQL сървър приложения за изграждане на нашите текущи и предстоящи онлайн базирани проекти.
Предлагаме възможност за работа и кариера в международна компания с екип от млади и опитни професионалисти.

Отговорности:

-Съобразяване с правилата за работа и писане на код, приети в design.bg;
-Документиране на техническите стандарти и процеси;
-Поддръжка и осъвременяване на специфични езиковозависими модули на системи;

Изисквания за умения и опит:

- 5 години опит в разработването на Интернет сайтове и приложения;
- Перфектно писане на PHP и познания - МySQL, Apache, XML и XSL;
- Опит с най-новите версии на HTML, CSS;
- Добро познаване на принципите на обектно-ориентирано програмиране;
- Добро владеене на английски език;
- Умение за работа в екип;
- Опит в работатa със Zend framework е предимство.

За професионалисти с доказан опит и възможности, design.bg предлага изключително добри условия за работа:

- Възможност за професионално развитие;
- Адекватно възнаграждение;
- Работа в млад, креативен и динамичен екип;
- Допълнителни бонуси;
- Фирмени обучения и сертификационни програми.

installment loans .
Amoxil