%s »

Отговорник по качеството

Работата на ОТГОВОРНИКА ПО КАЧЕСТВОТО е да осигурява оптималното качество на продукцията на design.bg. Да следи спазването на правилата за работа по проектите, приети като неразделна част от вътрешния ред и системата за управление на качеството на фирмата. ОТГОВОРНИКА ПО КАЧЕСТВОТО е отговорен за личното и автоматизирано тестване на уеб продуктите и процесите. За тази позиция могат да кандидатстват програмисти и специалисти с опит в управление на качеството на IT проекти и процеси.

Отговорности

  • Участие в анализиране на заданието за проекта
    Оценка на срокове за тестване
    Писане на логически тестове по проект
    Създаване, разработка и осъществяване на ръчни и автоматизирани (script) тестове
    Работа и комуникация с потребителите и клиентите на фирмата относно проблеми и трудности при работа с нашите продукти
    Управление на тестовия процес (reporting, tracking, escalation, verification), отстраняване и документиране на грешки
    Създаване на доклад по качеството за всеки продукт

Изисквания

  • Познания за .NET или PHP
  • Проактивен, резултатно орентиран член на екипа
  • Добри комуникативни възможности
  • Много добър говорим и писмен английски

Бонус

  • Познания в областта на Управление на качеството и тестването
  • Добри програмни умения

Посетете виртуално офисът ни във Варна на адрес: http://tour.design.bg

Кандидатствай

There are three major facts that should be watched out for in all payday loans in the United States.
Generic Propecia 1 Mg